Akustik Keçe Kumaş

Akustik Kumaş

Akustik Keçe Kumaş

Ses yalıtımı yapmak amacıyla kullanılan özel bir kumaştır. Genellikle akustik panellerin yapımında kullanılır. Ses yalıtımı, bir odada yankı ve gürültüyü azaltmak için kullanılan bir tekniktir. Soundtex kumaşı, yüksek frekanslı ses dalgalarını emerek, ses yalıtımı sağlar. Soundtex kumaşı, düzgün bir şekilde gerilmiş polyester kumaşın üzerine özel bir kaplama uygulanmasıyla üretilir. Bu kaplama, özel bir formülasyon kullanarak, yüksek ses emilim katsayısı sağlar. Soundtex kumaşın yüzeyi, renk seçenekleri sunan dokulu bir görünüme sahiptir.

Akustik Keçe Kumaş : Üstün ses yalıtım özellikleri nedeniyle özellikle akustik panellerin yapımında sıklıkla kullanılır. Akustik paneller, ses yalıtımı ve ses düzenlemesi için tasarlanmış panellerdir. Akustik Keçe Kumaş bu panellerin yapımında kullanıldığında, yüksek frekanslı ses dalgalarını emerek, ses yalıtımı sağlar ve odadaki yankı ve gürültüyü azaltır. Soundtex Akustik Kumaş düz yüzeylere veya dalgalar şeklinde yapılmış akustik panellere kolaylıkla uygulanabilir. Kumaş, hafif, esnek ve dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde, kolayca taşınabilir ve her türlü şekil ve boyutta akustik panel yapımına uyum sağlar. Soundtex kumaşın aynı zamanda antibakteriyel özellikleri de bulunur. Bu özellikleri sayesinde, akustik panellerde kullanıldığında, bakteri ve mantarların oluşumunu engeller. Bu özellikler, özellikle sağlık kuruluşları, restoranlar ve diğer hijyenik ortamlarda kullanılan akustik paneller için önemlidir. Sonuç olarak, Soundtex Akustik Kumaş, yüksek kaliteli ses yalıtımı ve antibakteriyel özellikleriyle, birçok farklı alanda kullanılan özel bir kumaştır. Akustik panellerin yanı sıra, ofisler, evler, spor salonları, konser salonları ve daha birçok alanda, sessiz ve rahat bir ortam sağlamak için tercih edilebilir.

Akustik Keçe Kumaş Kullanım Alanları : Ahşap akustik derzli, delikli panel, kumaş kaplı panel arasında kullanımı sağlanmaktadır.( Soundtex C 1986 SP WP )

Akustik Keçe Kumaş Parkende Satış : Soundtex akustik kumaş ( C 1986 SP WP ) 1 Rulo 324 m² Olup, Rulo Adet Satılır.

Akustik Keçe Kumaş Rulo Ebatları : 180 cm Rulo Enindedir. Rulo Uzunluk 180 Metredir. 1 Rulo  324  m² ‘ dir. ( Soundtex C 1986 SP WP )

Akustik Keçe Kumaş Yanmazlık : Yanmazlık ( alev almazlık sertifikaları vardır, sertifikalar bölümüne bakınız )

Akustik Keçe Taşıma ve Depolama : Ürün taşıma, nakliye ve stoklama hakkında aşşağıdaki şartnameyi okuyunuz.

Akustik Keçe Kumaş Teknik Şartnamesi : Tüm kamu kurumu ve resmi kurum şartnamelerine uygundur.

Not : Akustik keçe kumaşlar, direkt güneş ışığı ve ısıya maruz bırakılmamalıdır !

WordPress Video Lightbox