Soundtex Akustik Kumaş

Akustik Kumaş

Soundtex Akustik Kumaş

Yüksek ses yalıtım özellikleri nedeniyle özellikle akustik panellerin yapımında kullanılan özel bir kumaştır. Akustik paneller, ses yalıtımı ve ses düzenlemesi için tasarlanmış panellerdir. Soundtex kumaşı, bu panellerin yapımında kullanıldığında, yüksek frekanslı ses dalgalarını emerek, ses yalıtımı sağlar ve odadaki yankı ve gürültüyü azaltır. Düz yüzeylere veya dalgalı yüzeylere uygulanabilir. Kumaş, hafif, esnek ve dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde, kolayca taşınabilir ve her türlü şekil ve boyutta akustik panel yapımına uyum sağlar.

Soundtex Akustik Kumaş : Polyester elyaf malzemelerinden üretilen bir akustik panel kumaşıdır. Kumaş, sıkıştırılmış polyester elyaf ipliklerinden yapılmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur. Soundtex Akustik Kumaş, özellikle akustik düzenlemelerde kullanılan panellerin üretiminde kullanılır. Akustik paneller, ses yalıtımı ve akustik düzenlemeleri için kullanılır ve Soundtex Akustik Kumaş, bu panellerin yapımında kullanılan birçok özel malzemeden biridir. Soundtex kumaşın antibakteriyel özellikleri de bulunur. Bu özellikleri sayesinde, akustik panellerde kullanıldığında, bakteri ve mantarların oluşumunu engeller. Bu özellikler, özellikle sağlık kuruluşları, restoranlar ve diğer hijyenik ortamlarda kullanılan akustik paneller için önemlidir.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Ahşap akustik derzli, delikli panel, kumaş kaplı panel arasında kullanımı sağlanmaktadır.( Soundtex C 1986 SP WP )

Soundtex Akustik Kumaş Parkende Satış : Soundtex akustik kumaş ( C 1986 SP WP ) 1 Rulo 324 m² Olup, Rulo Adet Satılır.

Soundtex Akustik Kumaş Rulo Ebatları : 180 cm Rulo Enindedir. Rulo Uzunluk 180 Metredir. 1 Rulo  324  m² ‘ dir. ( Soundtex C 1986 SP WP )

Soundtex AkustikKumaş Yanmazlık : Yanmazlık ( alev almazlık sertifikaları vardır, sertifikalar bölümüne bakınız )

Soundtex Kumaş Taşıma ve Depolama : Ürün taşıma, nakliye ve stoklama hakkında aşşağıdaki şartnameyi okuyunuz.

Soundtex Teknik Şartnamesi : Tüm kamu kurumu ve resmi kurum şartnamelerine uygundur.

Not : Soundtex akustik kumaşlar, direkt güneş ışığı ve ısıya maruz bırakılmamalıdır !

WordPress Video Lightbox