Fibertex Akustik Kumaş

Akustik Kumaş

Fibertex Akustik Kumaş

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için kullanılan özel bir kumaştır. Yüksek yoğunluklu polyester elyaftan üretilir ve özellikle akustik panellerin yapımında kullanılır. Bu kumaşın özellikleri arasında yüksek ses emilimi, kolay uygulanabilirlik, dayanıklılık, yanmazlık ve hijyenik özellikler bulunur. Yüksek ses emilim katsayısı ile odalarda yankıyı azaltarak daha sessiz bir ortam oluşturur.

Fibertex Kumaş Tanımı : FiberAcoustic® Ses emilimi, yüksek frekanslı ses dalgalarını emerek gerçekleşir. Kumaş, düz yüzeylere veya dalgalı yüzeylere uygulanabilir ve her türlü şekil ve boyutta akustik panel yapımına uyum sağlar. Fibertex Akustik Kumaş‘ın, yanmazlık özelliği de bulunur. Bu özellik, yangın güvenliği açısından önemlidir ve özellikle kamu binaları, okullar, hastaneler ve diğer toplu kullanım alanları için idealdir. Fibertex Akustik Kumaş, yüksek ses emilimi, yanmazlık ve hijyenik özellikleriyle, birçok farklı alanda kullanılan özel bir kumaştır. Akustik panellerin yanı sıra, ofisler, evler, spor salonları, konser salonları ve daha birçok alanda, sessiz ve rahat bir ortam sağlamak için tercih edilebilir.

Fibertex Rulo Ebadları : 60 cm – 120 cm Rulo Olarak Satılır. ( 60 cm  x 100 mt : 60 m² diğeri ise 120 cm x 100 mt : 120 m² )

Fibertex Rulo Paket Miktarı : Rulolar 60 cm yada 120 cm eninde ve 100 mt uzunlukta olup, 60 m² yada 120 m² rulo olarak satılır.

Fibertex Rulo Renkleri : Fibertex kumaş siyah ( koyu andezit gri ) ve beyaz standart renk olarak satılır.

Fibertex Rulo Kullanım Alanları : Fibertex panel arkası kumaşı,akustik  kumaş derzli delikli ahşap akustik panel perforasyonlarında.

Fibertex Rulo Opsiyonlar : Kendinden yapışkanlıdır, ütü ile yapıştırılır.

Fibertex Kumaş Yanmazlık : B1 yanmazlık formundadır, alev almaz tutuşmaz.

Fibertex Ürün Nitelik : Fiberglass ( cam yünü ) karışık yanmaz akustik astar keçe bezdir.

WordPress Video Lightbox