Chiller Ses izolasyonu

Chiller Ses İzolasyonu

Firmamız tarafından günümüz teknolojisini kullanıp uygulamalarını geliştirerek soğutma üniteleri, soğutma sistemleri , chiller grubu ve soğutma kuleleri için ses yalıtım sistemleri , yüksek dayanıklılık sağlayan kaliteli uygulamalara sahip sağlam yapılar yapmaktadır. Bu tür uygulamalar için hassas bir ölçülendirme, özel tasarım , ekipmanın uygun şekilde çalışması ve maksimum performansı optimize etmeye izin veren sistemler üretmekteyiz. Dolayısıyla tüm çalışmalarımız cihazların doğal çalışmasını ve performans kaybını etkilemeden minimum maliyetle maksimum fayda alarak sonuca ulaşmak ana prensibimizdir.

Ses yalıtımı dizaynı yaptığımız hava soğutmalı chiller ve su soğutmalı olarak çalışan cihazlar çok hassas olup doğru uygulamalar yapılmadığı taktirde kalıcı hasarlar oluşabilmektedir. Çalışma sistemleri gereği açık alanlarda olması sonucu ortaya çıkan kendilerine has gürültü seviyeleri çoğu zaman çevre halkını rahatsız edebilecek durumlara ulaşır. Chiller grubu gibi ve soğutma kuleleri v.s. sistemlerin gürültüsünü en yüksek derecede absorbe eden firma olmanın gururunu yaşamaktan mutluluk duyduğumuzu siz müşterilerimize bildiririz. Tamami ile kendi imalatımız olan ses izolasyon, ses yalıtımı panellerimiz ile oluşturduğumuz sistem ile sonuca ulaşmaktayız.
İyi bir chiller grubu ses yalıtımı uygulamasında en iyi sonuç?. Bizim için sonuç gürültü seviyesini istenilen şartlara kadar azaltmak ama en önemlisi cihazlardaki doğal çalışmayı ve performansını etkilemeden cihazlara olan müdahaleyi kısıtlamadan tamamlamaktır. Bu işin profosyonelliği buradadır. Birbirinden değerli referanslarımızın bizleri tercih etmesinin yegâne temeli budur.

Ses izolasyonu, Ses yalıtımı aracılığıyla chiller gruplarının gürültüsünü azaltma istendiğinde, Firma çalışanlarımız gürültü sorununu çözmek ile

Soğutma kulesi ses yalıtımı sistemleri ilgili akustik yalıtım, ses yalıtımı , ses izolasyonu ile ilgili tüm uygulamalar için soğutucular , soğutma sistemleri için çok çeşitli ses yalıtım alternatifleri sunmaktayız.

Firmamız bu doğrultuda tasarım ve uygulama kalitesinin en üst düzeyde gereksinimi karşıladığı ekipman aracılığıyla (standart veya özel olarak yapılmış) ses yalıtımı (önleyici veya iyileştirici) konusundaki tüm ihtiyaçlara yanıt olarak makul bir maliyetle güçlü çözümler sunar.

Firmamız tarafından önerilen ürünler ve yapı sistemleri ile ilgili olarak, performansları laboratuvarda mevcut standarda göre üretimini sağlamaktadır.

WordPress Video Lightbox