Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı

Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı

Firmamız tarafından sunulan soğutma kuleleri , soğutucular / soğutma sistemleri , chiller ve su soğutma kuleleri için ses yalıtım sistemleri , yüksek dayanıklılık sağlayan kaliteli kaplamalara sahip sağlam yapılardır ve bunun için hassas bir boyutlandırma , özel tasarım , ekipmanın uygun şekilde çalışması ve maksimum performans için aerodinamik performansı optimize etmeye izin verir. Dolayısıyla tüm çalışmalarımız cihazların doğal çalışmasını ve performans kaybını
Etkilemeden minimum maliyetle maksimum fayda alarak sonuca ulaşmak.

Bir susturucu aracılığıyla bir gürültü azaltma elde etmek istendiğinde, Firma çalışanlarımız gürültüye karşı korunmasıyla ilgili akustik yalıtım , ses yalıtımı , ses izolasyonu ile ilgili tüm uygulamalar için soğutucular , soğutma sistemleri için çok çeşitli ses yalıtım setleri sunar. akustik ortam, enerji sektöründe gürültü emisyonlarının sınırlandırılması.

Firmamız , tasarım ve uygulama kalitesinin en üst düzeyde gereksinimi karşıladığı ekipman aracılığıyla (standart veya özel olarak yapılmış) ses yalıtımı (önleyici veya iyileştirici) konusundaki tüm ihtiyaçlara yanıt olarak makul bir maliyetle güçlü çözümler sunar. Gürültüye karşı verimli bir mücadele için bu alanda.

Şirketimiz tarafından sunulan soğutucular / soğutma sistemleri için ses geçirmezlik setleri (duruma bağlı olarak) hava girişi ve / veya hava çıkışı nedeniyle gürültüyü sınırlandırmaya izin verir.

Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı

Eldeki yakın gürültü seviyesi, genellikle işçilerin gürültü tetikleyici eylemlere maruz kalmalarının daha düşük değerlerinin oldukça altındadır ve ortamdaki gürültü seviyeleri, ses rahatsızlığını önlemek için genellikle yönetmelikler tarafından belirlenen sınırların oldukça altındadır.

Genellikle mineral elyaf dolgulu metalik ayırıcılardan yapılırlar (ve duruma göre değişir: gürültü sınırlamasını amaçlayan muhafazanın duvarları ve / veya çatısı). Bu yapı elemanlarından bazıları, orta yüksek frekans için standart olarak 50 dB’ye ulaşabilen bir ekleme kaybına Di sahip olabilir (özel konstrüksiyonlar sayesinde daha yüksek bir performans elde edilebilir).

Firmamız tarafından önerilen ürünler ve yapı sistemleri ile ilgili olarak, performansları laboratuvarda mevcut standarda göre ölçülür:

ISO 7235 Akustik – Kanallı susturucular ve hava terminal üniteleri için laboratuvar ölçüm prosedürleri – Ekleme kaybı, akış gürültüsü ve toplam basınç kaybı
Firmamız tarafından önerilen soğutucular / soğutma sistemleri için ses yalıtım setleri, montaj talimatları ile montaja hazır bir kit olarak teslim edilebilir veya anahtar teslimi kurulabilir.

Soğutucular , soğutma sistemleri için ses yalıtım paneli her kurulumu için sahada bir akustik performans garantisi verilir. Doğrulama, NF EN ISO 11820 Akustik izolasyon – Yerinde akustik susturucular üzerinde ölçümler standardına göre gerçekleştirilebilir.

WordPress Video Lightbox